چاپ        ارسال به دوست

ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی

بهروز همایی؛ دبیر اجرایی سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی ضمن برشمردن اهداف سومین همایش سال حکومت اسلامی اظهار کرد: از اصلی‌ترین اهداف این همایش شناسایی آثار و نویسندگان برتر حکومت اسلامی و معرفی آنها به جامعه علمی، ترویج فرهنگ پژوهش‌های راهبردی در موضوعات حکومت اسلامی و جهت‌دهی به این پژوهش در جهت اولویت‌های راهبردی نظام اسلام است. 

وی با اشاره به اشاره دومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی که در بهمن‌ماه 1399 برگزار گردید اشاره کرد: در دومین دوره همایش 299 اثر به دبیرخانه همایش ارسال شده بود که از میان آنها پس از انجام دو مرحله ارزیابی، 3 پایان‌نامه به عنوان آثار برگزیده و 5 عنوان کتاب به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب و از آنها تقدیر شد. 

دبیر اجرایی سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی ادامه داد: سومین دوره همایش کتاب سال نیز با فراخوان آثار منتشرشده (شامل کتاب، پایان‌نامه (دکتری و سطح 4) و مقالات علمی و پژوهشی) در زمینه حکومت اسلامی در محوزهای فقه حکومتی، اندیشه سیاسی و حقوق عمومی در سالهای 1398 و 1399 بوده است. 

وی در ادامه با اشاره به جزئیات سومین دوره همایش کتاب سال اظهار کرد: 600 اثر (شامل کتاب، پایان‌نامه و مقاله) توسط پژوهشگران حوزه حکومت اسلامی به دبیرخانه همایش ارسال گردیده که پس از طی دو مرحله ارزیابی (اجمالی و تفصیلی) توسط اساتید و ارزیابان برتر حوزه حکومت اسلامی، از آثار برتر تقدیر خواهد شد. 

دبیر اجرایی همایش کتاب سال با اشاره به آثار رسیده به دبیرخانه همایش ادامه داد: در این دوره 600 اثر رسیده شامل 284 عنوان کتاب، 67 پایان‌نامه (دکتری و سطح 4) و 201 مقاله علمی - پژوهشی و 48 اثر از نمایندگان محترم مجلس خبرگان رهبری می‌یاشد و همچنین 376 اثر مربوط به آثار منتشرشده در سال 1398 و 224 اثر مربوط به آثار منتشرشده در سال 1399 است. 

وی در پایان از برگزاری همایش در اواخر بهمن‌ماه 1400 خبر داد. 


٠٠:٥١ - پنج شنبه ٢٣ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٤٠٢    /    تعداد نمایش : ٦٩٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اخبار > ارسال 600 اثر به دبیرخانه سومین همایش کتاب سال حکومت اسلامی

 

 

 

 

نسخه چاپی ©2019 rcipt.ir
آموزش

سامانه آموزش

پژوهش

سامانه پژوهش

کتابخانه

کتابخانه دیجیتال

نشریه

فصلنامه حکومت اسلامی